Centrum Biznesu w Kielcach

Budynek Kieleckiego Centrum Biznesu w Kielcach jest najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym obiektem w stolicy Województwa Świętokrzyskiego. Jest to biurowiec klasy B, mający powierzchnię 21 000 m2, znajduje się w na 5 hektarowej działce w atrakcyjnej centralnej części miasta.

Najemcy mają obecnie do dyspozycji 12 000 m2 powierzchni biurowej oraz 500 miejsc parkingowych.
W przypadku umów na 5 lat i dłuższych zapewniona jest adaptacja pomieszczeń na podstawie dostarczonego projektu aranżacji (wygląd, podział powierzchni, sieć logistyczna i umeblowanie).

Dodatkowo do dyspozycji firm wynajmujących przeznaczona jest powierzchnia 60 TB (plus dodatkowo 36TB na kopie zapasowe) na 4 serwerach HP Blade generacji 7. Dla firm pracujących w systemie trzyzmianowym gwarantowany jest transport pracowników z i do pracy w godzinach nocnych (od 23.00 do 04.00).

Oferowana powierzchnia biurowca dla zainteresowanych rynkiem kieleckim firm może stanowić wygodny etap startowy, w czasie którego pozyskają one kadrę i wyklarują strukturę przedsiębiorstwa. W kolejnym stadium rozwoju będą mogły przenieść się do tworzonego nowoczesnego Biznes Parku.

W Kieleckim Centrum Biznesu działają już cztery firmy z sektora BPO, są to: Call Center Inter Galactica, Medicover, PKP Informatyka oraz UCMS Group Poland, które zatrudniają ok. 1200 osób.

Lokalizacja
Budynki Kieleckiego Centrum Biznesu (oraz planowany Biznes Park) znajdują się w odległości 3 km od Centrum Miasta, podróż do wszystkich istotnych punktów miasta trwa od kilku do kilkunastu minut.
W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Biznesu mieści się Politechnika Świętokrzyska, budynki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, kompleks biurowców Michała Słowowa oraz Galeria Echo – największe centrum handlowe we wschodniej Polsce.
Centrum usytuowane jest przy trasie Warszawa – Tarnów, w pobliżu obwodnicy. Umożliwia to łatwy dojazd i w znacznym stopniu usprawnia wyjazd z miasta.

W naszym obiekcie znajduje się dodatkowo :
Restauracja Patio – unikalna na skalę europejską restauracja zaaranżowana w stylu pełnej tropikalnej roślinności i ptactwa oranżerii. Na gości czeka tradycyjna polska kuchnia, nie brakuje też akcentów kuchni francuskiej i włoskiej.

Restauracja Flamingo – rodzinna restauracja z letnim ogródkiem i placem zabaw serwująca polską kuchnię, doskonała na śniadania, a także na szybki i smaczny lunch.

Sky Bar – znajdująca się na XII piętrze restauracja z widokiem na miasto i województwo świętokrzyskie.

Centrum Konferencyjne – bogata infrastruktura kongresowa, w skład której wchodzi 5 sal, mogących pomieścić od 6 do 300 osób, oraz zaplecze gastronomiczne pozwalające na zorganizowanie cateringu, przyjęcia czy bankietu na 800 osób.

Hotel Kongresowy – trzygwiazdkowy Hotel, 42 pokoje z 61 miejscami noclegowymi, komfortowe wyposażenie, duże, wygodne  pokoje.